ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 20.07


На Полтавщині засудженим виплатили майже мільйон боргу з зарплат

Органи Полтавської обласної прокуратури в держустановах виконання покарань області, на підприємствах кримінально-виконавчої служби перевірили вимоги законодавства щодо дотримання прав в’язнів на працю.

Під час перевірок встановили заборгованість із виплати заробітної плати на загальну суму понад 900 тис. грн перед засудженими, які відбувають покарання у «Машівській виправній колонії (№ 9)», «Крюковській виправній колонії (№ 29)», а також працюють на державному підприємстві «Сільськогосподарське підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 29)».

Про це повідомили у Пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

За результатами перевірок за фактами безпідставної невиплати заробітної плати (ч. 1 ст. 175 КК України) зареєстровано 3 кримінальні провадження, керівникам виправних установ і підприємств, на яких працюють засуджені, внесено 10 документів прокурорського впливу.

Наразі завдяки реагуванню прокурорів заборгованість повністю погашено.

Перевірки проведено із залученням спеціалістів Управління Держпраці у Полтавській області та аудиторів Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області.

прокуратура, борги, засуджені

За темою:

  • З приміщення дитсадка в Лубнах серез суд прибрали амбулаторію
  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • Прокуратура повернула понад сто земельних ділянок у власність селищної ради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.