ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 02.04


На Полтавщині затопило автодороги та є загроза підтоплення залізниці

Внаслідок повені на Полтавщині за останні два дні сталося підтоплення автодоріг у трьох районах та загроза підтоплення залізниці, повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

Так, затопило такі ділянки доріг:

  • 700 м траси Н-12 Суми — Полтава (Котелевський район);
  • автодорогу місцевого значення Стасі — Марченки (Диканський район);
  • 100 метрів траси Р-60 Кролевець — Конотоп — Ромни — Пирятин (Чорнухинський район).

У селі Веселівка Диканського району через танення снігу зруйновані греблі на двох ставках. Це призвело до підтоплення території на площі 2 га, трьох приватних домоволодінь та часткового руйнування дорожнього покриття автодороги місцевого значення Стасі — Марченки.

На автоділянці рятувальники та патрульні поліцейські Полтавської області організували об’їзд по автодорозі Т-17-18 Диканька — Решетилівка.

 1 квітня затопило трасу Суми — Полтава, через танення снігу стався перелив води через автодорогу 700 м дороги між населеними пунктами Мала Рублівка та Любка Котелевського району, вода заввишки 20 см і сталося руйнування дорожнього покриття.

Рятувальники та патрульні поліцейські Полтавської області організували об’їзд по автодорозі місцевого значення через села Деревки.

Також є затоплення дороги між населеними пунктами Красне та Нова Діброва Чорнухинського району і перелив води через автодорогу регіонального значення Р-60 Кролевець — Конотоп — Ромни — Пирятин протяжністю 100 м та висотою водяного покрову — 30 см.

Тут також сталося часткове руйнування дорожнього покриття. На цій ділянці організовали об’їзд автодорогою Т-17-14 Чорнухи — Лубни.

Згідно з повідомленням Служби автодоріг у Полтавській області, на сьогодні вода почала спадати — рух автодорогою відкрили і ліквідовують наслідки розмиву земляного полотона. Проводять роботи по засипці кам’яними матеріалами ділянки розмиву та укріплення узбіччя.

повінь, підтоплення, дороги

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.