ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:51 30.05


На Полтавщині затримали наркофермера

Чоловік вирощував на городі коноплі, а в будинку зберігав їх вже висушеними та подрібненими.

На Лубенщині виявили 41-річного чоловіка, який вирощував коноплі на присадибній ділянці, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на поліцію Полтавщини.

В ході обшуку подвіря поліцейські вилучили понад 150 рослин коноплі,а у помешканні чоловіка була знайдена нароксировина у подрібненому та висушеному стані.

Наркотики направлено на експертне дослідження.

Слідчим відділом за фактом незаконно вирощування рослин коноплі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 КК України, а за фактом зберігання наркотичних речовин відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 КК України.

Раніше Depo.Полтава повідомляло, що у селі Устимівка Семенівського р-ну Полтавщини поліція затримала 52-річного чоловіка, який вирощував рослини конопель на власному городі.

наркотики, поліція

За темою:

  • У Полтаві затримали чотирьох чоловіків, які розповсюджували наркотики
  • За збут метадону затримали жінку - пані загрожує до 10 років
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.