ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 04.02


На Полтавщині затримали одного з ватажків сепаратистів

На Полтавщині СБУ затримала одного з учасників захоплення будівель у Луганську, учасника так званої ЛНР Сергія Корсунського. Його шукали від часу його появи в Києві.

Одного з організаторів так званої ЛНР, учасника захоплення будівлі СБУ в Луганську Сергія Корсунського затримали на Полтавщині. Про це повідомив начальник апарату СБУ Олександр Ткачук в ефірі каналу 112.

У Полтавській області Сергій Корсунський був затриманий співробітниками Служби безпеки України, і зараз здійснюється його доставка до органу досудового слідства,

- сказав він.

Ткачук додав, що Корсунський звинувачується за статтею 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу.
Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Корсунського бачили в Києві.

В органів досудового слідства є 72 години з моменту затримання, аби висунути офіційну підозру. Тому СБУ звертається до усіх, хто володіє інформацією про причетність Корсунського до протиправних дій з проханням надати ці відомомсті СБУ.

Корсунського вважають правою рукою Болотова - одного з лідерів сепаратистів. Також він є керівником так званої "Армії Південного Сходу". СБУ перевіряє інформацію, яким чином Корсунський опинився в Україні і через який КПП у зоні АТО зумів проїхати.  

Лесь ГАВРИЛОВ

сепаратист, Корсунський, війна, СБУ

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.