ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 25.12


На Полтавщині завершили будівництво дворівневої розв'язки

На дворівневій транспортній розв'язці в селі Бутенки, на автодорозі Н-31 Дніпро - Решетилівка, відкрився рух транспорту.

Як і обіцяли, до Нового, 2021 року фінішувало будівництво дворівневої транспортної розв'язки на Полтавщині. Споруда побудована за типом "повний кленовий лист". Наразі транспорт рухається всіма вісьмома з'їздами. До цього тривалий час автівки їхали технологічним об'їздом, інформує Служба автомобільних доріг (САД) у Полтавській області.

"У зв’язку з обмеженим фінансуванням в попередні роки не вдавалося завершити роботи на розв'язці. Готові були лише окремі елементи споруди. Це доставляло певні незручності учасникам дорожнього руху. У 2020 році завдяки стабільному фінансуванню роботи на об’єкті вдалося завершити. Сьогодні транспорт вже повноцінно рухається розв’язкою", - сказав начальник САД у Полтавській області Іван Краповницький.

Зведення об’єкту розпочали восени 2017 року. Протягом 2017-2020 років було побудовано фундамент із 420 залізобетонних паль довжиною 11 метрів, зведено шляхопровід та влаштовано з’їзди і підходи.

"Для будівництва розв’язки було використано 100 тисяч армувальних блоків, 120 тисяч тонн щебеню та 1 млн 200 тис м³ ґрунту. На всіх з’їздах влаштовано дорожній одяг, нанесено розмітку та встановлено нові дорожні знаки. В початоковий період експлуатації споруди водіям під час руху необхідно бути уважним та слідкувати за вказівниками", - розповів керівник проєкту Олександр Валуйкін.

Роботи виконуються в рамках реалізації державного інвестиційного проєкту з розвитку автошляху Н-31 Дніпро — Решетилівка. На об’єкті працювали фахівці компанії "Альтком". 

дорога, транспорт, САД, Бутенки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.