ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 02.08


На Полтавщині збілишилися посіви картоплі

Площі професійних посівів картоплі збільшуються на Дніпропетровщині та Полтавщині. Також активні виробники ранньої картоплі на півдні.

Про це в інтерв’ю AgroTimes  розповів Микола Пономаренко, засновник СТОВ «Десна» на Чернігівщині, що спеціалізується на вирощуванні насіннєвого матеріалу картоплі.

Фермер стверджує, що цьогоріч збільшили площі під картоплею виробники, які можуть постачати картоплю в період, коли надрання херсонська вже закінчилася, а пізня київська – ще не сформувалася. Нарощують продажі виробники Полтавщини, Дніпропетровщини та півдня.

«Дніпропетровська область – вона якраз є серединкою між картопляним Херсоном та Кивщиною. Ще Полтавщина – вони вже зараз активно копають і продають, і продають добре. Виробники з цієї області вже замовили у мене 800 тонн насіннєвого матеріалу на посадку картоплі у цьому році», – зазначив Микола Пономаренко.

За словами фермера, виробники з цих областей, а також з Одеської та частково Херсонської та Миколаївської завжди шукають надійних постачальників насіння, і якщо знаходять, то готові вкласти відразу 100% грошей за замовлення. 

«Проте я не беру відразу всі гроші: адже є правило – ризикуй на 50%. Тому я завжди беру спочатку половину вартості і цілу зиму зберігаю замовлене насіння. Зазвичай мої клієнти замовляють доставку насіння у їхнє господарство на кінець квітня – початок березня. А до того я пропоную їм приїжджати до мене у сховища і подивитись, як зберігається придбаний ними посадковий матеріал», – поділився виробник.

картопля

За темою:

  • Нелегальну торгівлю у центрі Полтави перетворили на "ярмарки"
  • Полтавським споживачам повернули 1,2 млн гривень
  • На Полтавщині у шести магазинах зафіксували необґрунтоване зростання цін
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.