ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:02 21.08


На Полтавщині збільшать кількість патрулів на дорогах

На Полтавщині збільшать кількість патрулів на дорогах, особливо у місцях присутності дітей. Зокрема, там, де діти можуть раптово вибігти на дорогу: біля навчальних закладів, дитсадочків, поруч з майданчиками, тощо.

На Полтавщині зросла кількість ДТП за участю дітей. Так, у порівнянні з минулим роком сталося 80 таких аварій із дітьми, проти 68 минулого року (щоправда, враховують і ДТП, де діти були також пасажирами в транспорті).

Цю негативну динаміку на брифінгу журналістів, зокрема, озвучив підполковник Денис Захарченко, заступник начальника ГУ НП в області.

Загроза аварій зростає як ніколи,  через те, що діти масово повертаються з місць відпочинку. Діти відвикли від дорог, тож нині зріс ризик ДТП за їх участю.

 Загалом, Полтавщина за цими показниками займає середнє місце в загальній статистиці по Україні.

Однією з причин ДТП за участю дітей є так звані флешмоби на крутість. Наприклад, діти один перед одним перебігають дорогу просто перед автомобілями. Якщо це старенька автівка, то є шанс запобігти ДТП, а якщо це потужний автомобіль на швидкості, то небезпека вище.

Ще однією причиною травмування пішоходів є перехід дороги в невстановлених місцях.

Поліція веде щодо цього патрулювання та роз'яснювальну роботу, притягує до адміністративної відповідальності. Штрафи становлять 51-80 гривень.

Також частою причиною ДТП є велосипедисти, які часто не знають правил дорожнього руху.

При цьому профілактичні заходи не  ефективні. Поліціянти кажуть, що пішоходи, коли бачать патрульний Пріус, перечікують, а потім все одно переходять дорогу в недозволеному місці.

З початку року була введена посада шкільного поліцейського інспектора, який проводить роз'яснювальну роботу серед школярів. Тож діти мають можливість посидіти в патрульній машині, дізнатися про роботу поліції. 

Також патрульні Полтави особисто відвідують дитячі садочки та школи, інформують дітлахів про правила дорожнього руху і можливу небезпеку на автошляхах. 

ДТП, аварія, брифінг, статистика

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.