ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 22.03


На Полтавщині збільшили кількість пунктів щеплення від коронавірусу

На Полтавщині щеплюють сімейних лікарів та розпочнуть вакцинацію від коронавірусу пацієнтів категорії 80+. Для цього збільшують кількість пунктів щеплення.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

За  словами Віктора Лисака, з наступного тижня на Полтавщині почнуть працювати стаціонарні бригади медиків при пунктах щеплення:

З понеділка ми відкриваємо пункти щеплення, де ми маємо щепити первинну ланку. Їх у нас буде 75. Можливо, на першій хвилі ми відкриємо менше. І вже розпочнемо щеплення 80+.

 

Наразі вакцинацію проти коронавірусної хвороби на Полтавщині здійснюють 9 мобільних бригад медиків, також до роботи підготували 2 бригади.

Кабінети щеплення мають організувати в більшості лікарняно-профілактичних закладів Полтавщини: насамперед у центрах первинної медико-санітарної допомоги, а також, можливо, при поліклініках. Таких закладів на Полтавщині є понад 35. Розгортання кабінетів щеплення проти коронавірусу залежатиме від розвитку подій з епідемією, а також кількості людей, які погоджуватимуться на вакцинацію.

вакцинація, коронавірус

За темою:

  • На Полтавщині виникла загроза повернення міського сказу
  • 480 полтавських медиків вакцинували від COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.