ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 07.10


На Полтавщині збільшують кількість поліцейських патрулів

До несення служби у посиленому режимі для посилення правопорядку залучені працівники поліції Кременчуцького райуправління, патрульної поліції, батальйону поліції особливого призначення, військовослужбовці Нацвардії.

А також представники громадського формування «Соколи Полтавщини». 

Саме задля посилення публічної безпеки та порядку на вулицях Кременчука  збільшено кількість поліцейських патрулів.  

Додаткові заходи поліції Полтавщини спрямовані на посилення публічної безпеки і правопорядку на території Кременчуцького району, контроль за дотриманням громадянами комендантської години, покращання оперативної обстановки та превенцію правопорушень серед неповнолітніх.

Враховуючи діючі обмеження в умовах воєнного стану, звертаємо увагу дорослих та осіб, які опікуються вихованням дітей, на дотримання наступних рекомендацій:

  • – суворо дотримуватися встановлених обмежень щодо заборони перебування на вулиці та в місцях загального користування осіб віком до 14 років без супроводу дорослих в період часу з 21:00 до 07:00;
  • –  дотримуватися режиму комендантської години, яка в області діє від опівночі до 4-ї години ранку;
  • – під час сутінків та у темну пору доби прикріпити на одяг світловідбивні елементи, які допоможуть водіям вчасно побачити пішохода та уникнути наїзду;
  • – ретельно контролювати дозвілля дітей та нагадувати їм про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху, правил безпечної поведінки в школі, вдома та на вулиці.

Шановні громадяни, просимо вас з розумінням ставитися до роботи поліції, максимально їй сприяти та не порушувати діючих обмежень воєнного стану.  У разі наявності інформації про правопорушення або осіб, які готуються до вчинення чи вчиняють протиправні дії – одразу повідомляйте за номером 102.

 

патрулювання

За темою:

  • У Полтаві сталася ДТП за участі автівки патрульної поліції
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.