ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 16.03


На Полтавщині змінять структуру інтернатівних закладів

Питання оптимізації інтернатних закладів стало предметом обговорення на депутатській комісії з питань освіти, науки і культури обласної ради.

Інтернатні заклади Полтавщини невдовзі будуть реорганізовувати та змінять їх типологічну класифікацію.

Про це повідомила Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА.

Департамент освіти і науки пропонує таким чином: на сьогодні ми бачимо в структурі системи закладів обласного підпорядкування 4 наукових ліцеї, 1 ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою (він вже у нас є), спеціалізована мистецька школа-інтернат. Вона ж на сьогоднішній день є в проекті як школа для дітей, які опинилися в складних життєвих умовах. А також дві школи-інтернати спортивного профілю. Заклади для дітей з особливими освітніми потребами з метою забезпечення належних умов розвитку і навчання планується реорганізувати у навчально-реабілітаційні центри

 

- повідомила Олена Харченко.

За її словами, санаторні школи-інтернати продовжать функціонувати без змін.  

Загалом, в області функціонуватимуть наукові ліцеї-інтернати, школи спортивного, мистецького профілю, ліцей з поглибленою військово-патріотичною підготовкою.

На нараді зазначили: торік на реалізацію основних заходів в рамках Програми національно-патріотичного виховання для дітей та молоді з бюджету Полтавщини спрямували більше двох млн гривень.

Очільниця обласного Департаменту освіти і науки Олена Харченко звітувала про виконання  програми, зокрема, включення до неї проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура),  змагань "Петлюрівський вишкіл", організацію військово-патріотичного табору "Юний десантник".

Більше уваги почали приділяти предмету "Захист Вітчизни", пише Мisto-tv.poltava.

Заплановано введення 0,5 ставки посади керівника гуртка військово-патріотичного виховання.

На даний час на ще недостатньому рівні знаходиться матеріально-технічне забезпечення викладання предмету "Основи захисту Вітчизни" -школи не спроможні обладнати кімнати зберігання зброї.

На сьогодні тільки 22 навчальних заклади доповіли про їх готовність.

 

освіта, реформа, інтернати

За темою:

  • Вісім шкіл Полтавщини досі мають туалети лише на вулиці
  • Полтавські учні можуть поїхати навчатися до Німеччини
  • Вартість навчання у вишах підвищиться - Міносвіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.