ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 08.04


На Полтавщині значно зменшать кількість блокпостів

У Полтавській області наразі встановлено 297 блокпостів — їх оптимізують і залишать близько ста, а, можливо, й того менше.

Із початком війни у Полтавській області встановили 297 блокпостів. Наразі керівництво області дійшло думки, що це забагато, тому влада вирішила поступово їх прибирати — особливо на автотрасах. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

— Коли все починалося, то створення блокпостів було дуже важливе не тільки з боку безпеки, але й з точки зору того, що люди повинні були згуртуватися, об'єднатися та почати діяти проти ворога. У нас було зроблено 297 блокпостів по Полтавській області. Три тижні тому було прийняте рішення щодо оптимізації цих блокпостів, тому що десь вони лише заважали руху, а якогось безпекового навантаження не несли, — пояснив Лунін.

За його словами, Рада оборони області вирішила поступово зменшити кількість блокпостів до ста. "Зараз ми поступово рухаємося, крок за кроком, вивчаємо питання кожного блокпоста: або його переміщуємо з основної траси на в'їзди в громади або в'їзди в населені пункти та координуємо роботу", — додав Лунін.

Насправді, і сотні блокпостів може бути забагато. Їх варто оптимізувати так, щоби лишити ті, на яких патрулюють правоохоронці.

— Якщо ситуація в області не буде погіршуватися, то і сто блокпостів — забагато. Але хочу сказати, що є блокпости, які організовані на рівні ОВА. Там машини зупиняють, у більшості випадків, поліцейські — співробітники правоохоронних органів. І вони проводять спілкування з тими, хто знаходиться в автомобілях. Потім, якщо в них є підозра, вони їх віддають військовим, які вже роблять прискіпливий огляд транспортного засобу і людей, які там знаходяться. В громадах — там, де є старости, або люди самі встановили ці блокпости — робота так не організована і ми її покроково будемо завершувати. Тому що на рівні кожної громади є координація з поліцейськими та військовими — і вони організовують все так, як воно має бути, — вважає Дмитро Лунін.

війна, влада, транспорт, блокпост

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.