ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 23.05


На Полтавщині знову демонтували пам'ятник Подгорному

Після ракетних обстрілів рашистів у Карлівці вдруге демонтували погруддя комуністу-земляку Миколі Підгорному.

 

У 2020 році у Карлівці, на території стадіону, встановили раніше демонтований пам’ятник радянському партійному діячеві Миколі Підгорному. Поки поліція встановлювала законність повернення, росіяни розпочали повномасштабну війну і обстріляли Карлівку. Тепер погруддя демонтували вдруге, повідомив громадський рух "Декомунізація. Україна" 23 травня.

Раніше пам'ятник стояв у центрі міста. Потім на сесії вирішили передати погруддя та постамент на зберігання благодійній організації Фонд "Добробут, благодійність, розвиток". Ті встановили його на приватній території, якою кілька років тому став центральний міський стадіон.

Земляка Підгорного містяни шанували за те, що він є почесним жителем Карлівки. Тому люди неодноразово просили міську раду відновити декомунізований пам'ятник. Олег Пустовгар, регіональний представник Українського інституту національної пам'яті в Полтавській області, вважає відкрите кримінальне провадження з цього приводу – вмотивованим та законним. Адже Микола Підгорний понад 20 років був депутатом Верховної Ради СРСР, входив до Центрального комітету КПРС, був головою президії Верховної Ради СРСР.

Після того, як 7 травня росіяни здійснили ракетний обстріл об'єкту інфраструктури у Карлівці й 11 травня завдали удар по інфраструктурі Карлівської громади ракетою, яку виготовили у 1960-х роках, погруддя радянського діяча-карлівчанина демонтували.

історія, війна, пам'ять, Микола Подгорний, Карлівка

За темою:

  • Україна святкує ювілей геніального Василя Кричевського
  • Полтавці вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.