ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 26.01


На Полтавщині знову діють обмеження "помаранчевої" зони

25 січня завершився посилений карантин та розпочався 321-й день карантину, який Кабмін увів із 12 березня через епідемію коронавірусу COVID-19.

 На засіданні Кабміну 9 грудня було прийнято рішення про продовження карантину до 28 лютого 2021 року.

Починаючи з 00:00 25 січня до 28 лютого 2021 року на всій території України почали знову діяти обмеження "помаранчевої" зони, які були до введення локдауну.

Зокрема, заборонено проведення масових (культурних, в тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних) заходів за участю понад 20 осіб, заборонений прийом відвідувачів в кінотеатрах та інших закладах культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць, а також прийом відвідувачів в музеях, на виставках, в галереях, в яких не забезпечена можливість обмежити кількість відвідувачів в залі з розрахунку одна людина на 10 кв. м приміщення.

Заборонена діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів в залі з розрахунку одна людина на 20 кв. метрів загальної площі приміщення.

Також заборонено проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля, в тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій.

Робота громадського харчування заборонена після 23:00 і до 7:00 годин, із забороною проведення розрахункових операцій після 22:00 години, крім адресної доставки замовлень і замовлень на винос.

Крім того, заборонена діяльність установ, що надають послуги з розміщення (крім готелів, санаторно-курортних установ, установ і організацій, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю).

Діяльність, культових споруд і приміщень, обладнаних для молитовних потреб, дозволена в разі забезпечення можливості обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна людина на 5 кв. метрів, а проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких забезпечено дотримання дистанції 1,5 м між присутніми.

З 25 січня заборонено: відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти групами кількістю більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти; відвідувати навчальні заклади здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 знаходиться понад 50% претендентів освіти й персоналу навчального закладу; проводити в навчальних закладах масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу і в присутності глядачів (відвідувачів).

Карантин в Україні скасують, коли: відсоток хворих українців залишиться незмінним як мінімум протягом 10 днів; в лікарнях залишиться менш як 50% пацієнтів з COVID-19.

коронавірус, обмеження, уряд

За темою:

  • Полтавщину віднесли до жовтої зони карантину
  • Полтавщина повертається до "жовтої" зони адаптивного карантину
  • Полтавщину знову поділять на "зони"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.