18:30 07.12 1557
Вперше в історії Кобеляк у цьому місті стався напад на людину, яка професійно займається журналістикою. Причина нападу може бути прямо пов’язана із журналістською діяльністю.
На головреда видання "ЕХО" Ігоря Філоненка напали в той момент, коли він після роботи підїхав додому. Журналіст лише відкрив двері свого автомобіля, як до нього підбігли двоє чоловіків. Один із них встиг завдати кілька ударів в обличчя. Після цього нападники кинулися навтьоки. Під час нападу зловмисники не сказали жодного слова.
Кримінальне провадження поки що відкрили за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень. Нападників зафіксували кілька камер відеоспостереження, інформує видання.
Сам Філоненко припускає, що напад є своєрідним попередженням від людей, які не бажають аби в світ вийшли кілька публікацій, які він готує. Хоча слідство буде розглядати всі версії. В тому числі і ті, що не пов’язані із журналістською діяльністю редактора.
Представники ЗМІ Полтавщини не відчувають себе у безпеці — постійно опиняються під тиском, стикаються з погрозами та загрозою фізичного насильства. Останній резонансний випадок побиття журналіста був зафіксований у Полтаві у травні цього року, коли постраждав Ярослав Журавель.
"Сараїзм" Полтави без гриму і туристів
10:00 25.11
В «Акварені» змінили розклад тренувань
15:00 25.11