ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 07.08


На Полтавщині знову виявили африканську чуму свиней

Надзвичайна ситуація на Полтавщині - знову виявлено африканську чуму свиней. Епіцентр - село Сватки Гадяцького району.

5 серпня в селі Сватки Краснолуцької ОТГ Гадяцького району, в приватному господарстві загинула свиноматка з ознаками хвороби на африканську чуму свиней (всього в господарстві 41 голова свиней). Про це повідомили в управлінні цивільного захисту Полтавської ОДА.

Для підтвердження діагнозу було відібрано з померлої свиноматки патологічні матеріали та направлено їх на дослідження до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи. Згідно зі звітом про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 6 серпня, виділено ДНК вірусу "Африканська чума свиней".

Також учора відбулось термінове засідання Гадяцької районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому подію визнано як надзвичайна ситуація.

Розроблено план заходів, визначено та встановлено порядок та контроль переміщення людей, транспорту через зону захисту, встановлено зону захисту в радіусі села Сватки та зону нагляду в радіусі 10 км від осередку спалаху хвороби, встановлено карантин тривалістю 40 днів.

Для ліквідації надзвичайної ситуації залучені працівники Гадяцького управління ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, Миргородського відділу поліції ГУ Національної поліції в Полтавській області, Краснолуцької ОТГ.

свині, чума, Гадяч, карантин

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.