ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 17.09


На Полтавщині зросла кількість загиблих на воді

У цьому році кількість загиблих на воді на Полтавщині збільшилася до 52. Зокрема, з початку року потонуло чотири дитини та стався унікальний випадок, яких за останні 10 років не траплялося.

Про це розповів на апаратній нараді в облдержадміністрації начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко.

Так. в області в 2019 році на воді загинуло 52 дорослих та 4 дитини, з них 38 - в купальний сезон, що становить 68% від загальної кількості загиблих на воді.

Врятовано 14 осіб. Найбільше загинуло дорослих чоловіків - 47 (в купальний сезон - 32), 84% тобто від загальної кількості загиблих.

Основною причиною загибелі людей на воді, за словами Віктора Стеблянко, є надмірне вживання спиртних напоїв і зневага громадянами правил безпечного перебування на водних об'єктах.

У нас в цьому році був унікальний випадок, за останні 10 років таких не траплялося. На паспортизованому пляжі в Полтаві потонув громадянин іноземної держави.

І при цьому рятувальника, який навчений надавати первинну медичну допомогу, на місці не виявилося.

Віктор Стеблянко додав, що зараз в області враховано 225 місць відпочинку на воді. Не паспортизовано жодного пляжу в Гребінківському, Карлівському, Козельщинському, Лохвицькому, Машівському, Оржицькому та Хорольському районах.

потопельник, рятувальники

За темою:

  • У Кременчуці виловили потопельника
  • У Лубнах утопився чоловік
  • На Полтавщині зі ставка витягли невідомого потопельника
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.