ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 12.02


На Полтавщині зростає кількість хворих на гострі респіраторні інфекції

Протягом минулого тижня на гострі респіраторні інфекції захворіло 8,5 тисяч полтавців. Найбільше хворіють у місті Горішні Плавні (на 30% більше, порівняно з попереднім тижнем) та Оржицькому районі (ріст удвічі).

Загалом в області, захворюваність на ГРІ зросла на 21%, показник склав 598,0 на 100 тисяч населення (на 35% нижче за епідпороговий). 

Дітей захворіло 5 580 (66% від кількості тих, хто захворів).

При цьому, як і на попередньому тижні, найвищі показники захворюваності спостерігаються серед дітей шкільного віку від 5-ти до 14-ти років.

Госпіталізовано 386 хворих, що складає 4,5% від кількості захворілих (як і на попередньому тижні).

Перевищення епідемічного порогу спостерігається у Гребінківському районі (показник склав 913,6 на 100 тисяч населення, що у 1,5 рази вище, ніж по області та на 29% більше за епідпороговий, значний ріст – у 3 рази за тиждень).

Найвищими в області також є показники захворюваності в м. Горішні Плавні (при цьому спостерігається ріст на 30% порівняно з попереднім тижнем) та Оржицькому районі (ріст у 2 рази).

Вірусологічною лабораторією ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України" за тиждень лабораторно підтверджена методом полімеразної ланцюгової реакції наявність грипу В у 4-х хворих у Полтаві.

На Полтавщині рішеннями органів місцевого самоврядування на карантин закрито ряд шкіл у деяких районах: 2 – у Гребінківському, 3 – у Зіньківському, 1 – у Кременчуцькому та 2 – у Оржицькому.

здоров'я, діти, карантин, ГРІ, статистика


За темою:

  • Працівників харчоблоку школи №6 пустять на роботу лише з медичною довідкою
  • У Полтаві тестували систему електронного реєстру листків непрацездатності
  • Куди мчить швидка медична допомога?
  • Топ-5 за тиждень :