ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 09.04


На Полтавщині зупинили незаконне будівництво газової заправки

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області встановив, що заправка ТОВ "ІТ ІНВЕСТ" не має дозвільної документації та розташована на ділянці, яка не відведена для цієї забудови.

На Полтавщині зупинено незаконне будівництво газової заправки, повідомляється на офіційному сайті ДАБІ.

Харківський апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність дій Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області щодо накладення штрафу на ТОВ "ІТ ІНВЕСТ" на суму 1 515,6 тисяч гривень за незаконну забудову.

Позаплановою перевіркою встановлено, що у місті Кременчуці відбувається будівництво автозаправного пункту АГЗП без дозвільної документації та на земельній ділянці, яка не відведена для цієї забудови

– йдеться у повідомленні.

Посадовою особою Департаменту винесено постанову про накладення штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності та видано припис про зупинення будівельних робіт.

Правопорушник звернувся з позовом до Полтавського окружного адміністративного суду з вимогою визнати протиправним та скасувати постанову та припис. Суд задовольнив його позов.

Департамент подав апеляційну скаргу на дане рішення суду першої інстанції та постанову Полтавського окружного адміністративного суду, які в результаті скасували.

ДАБІ, АЗС

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.