ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:57 21.06


На Полтавщині з'явиться радіо на зупинках

Інтегрованою системою безпеки громадського транспорту у Кременчуці з заcтосуванням радіо на зупинках займеться приватне підприємство.

 

Найближчим часом в Кременчуці з'явиться нове радіо, трансляція якого буде здійснюватися на зупинках громадського транспорту.

Про це стало в ході брифінгу повідомив міський голова Віталій Малецький

Ми зараз в тестовому режимі на зупинці  "Водоканал" тестуємо інтегровану систему безпеки. Там будуть камери стояти на зупинці, динаміки стояти. І, якщо ви хочете, назвати це радіо, то можливо це так. Там буде транслюватися якась рекламна інформація, інформація про роботу міських служб, про події міських, і музичний контент якийсь буде. Ми встановили одну систему ... Ми подивимося, чи не заважає вона жителям , - розповів градоначальник.

Після результатів тестування вирішать, чи розміщувати подібну систему з метою інформування та безпеки громадян на інших зупинках.

 Ця система  як інтернет-радіо. Також будуть камери відеоспостереження, які дадуть доступ до цих камер поліції та службі 1563  (Служба допомоги мера)

Нововведення дозволить транспортному відділу  краще моніторити роботу маршрутного транспорту, зазначає Кременчуцька газета.

 

транспорт, радіо, камери, маршрути

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.