ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 26.05


На Полтавщину днями завезуть сіль із-за кордону

Всі дев’ять великих національних і регіональних торговельних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення солі з-за кордону.

 

Ще на початку квітня найбільший вітчизняний виробник "Артемсіль" у Соледарі зупинив роботу, бо розташований у безпосередній близькості до зони бойових дій. Виготовлену продукцію, яка залишалася на підприємстві, дилери змогли вивезти, тому протягом місяця її ще можна було знайти в магазинах.

На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі дев’ять великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону, повідомив у своєму Telegram-каналі  начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Сіль замовили у Польщі, Румунії й Туреччині.

"Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве. Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у "Велмарті", "Еко-маркеті", "Сільпо". У мережі "Хуторок" сіль є, але її продають обмежено — не більше 1 кг на людину. Ароматна гімалайська сіль є в "Маркетопті". Ці та інші мережі чекають постачання з-за кордону", – зазначив Дмитро Лунін.

Лунін додав, що в умовах війни можуть виникати перебої з постачанням будь-якої продукції. "І причина цьому одна – російський агресор. Я закликаю не скуповувати сіль пачками. Штучний ажіотаж – це ще одна з причин дефіциту та подорожчання продукції. Наша згуртованість – запорука перемоги", – додав Дмитро Лунін.

війна, сіль, продукти, дефіцит

За темою:

  • Дефіцит пального: полтавців просять користуватися громадським транспортом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.