ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 14.04


На Полтавщину доставили вакцину CoronaVac

215 тисяч доз китайської вакцини CoronaVac прибули до України 25 березня. На сьогодні до Полтавської області прибуло майже 8 тисяч доз вакцини виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Їх використають для вакцинації маломобільних груп населення.

Вакцину розподілять між людьми з інвалідністю і тими, хто за ними доглядає, а також фахівцями, які працюватимуть на ЗНО-2021, олімпійцями та паралімпійцями, які представлятимуть Україну на цьогорічних Олімпійських іграх та поліцейськими.

До Полтавської області прибуло майже 8 тисяч доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Ця вакцина містить у своєму складі інактивований («вбитий») вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет.

Подібна технологія безпечна, успішно використовується для виготовлення вакцин від грипу, тифу, холери, коклюшу, поліомієліту та дифтерії. Інтервал між введенням 14-28 днів. Із вакциною CoronaVac буде працювати три мобільних бригади, що пройшли відповідні навчання – із Полтави, Кременчука та Лубен.

" Найперше цією вакциною будемо щеплювати контингент, який відбуватиме в Конго, патрульну поліцію, працівників, які будуть забезпечувати проведення ЗНО" повідомив голова ОДА Олег Синєгубов.

Інактивована вакцина «CoronaVac» від китайської компанії Sinovac Biotech містить усі чотири антигени вірусу, що формує поствакцинальний імунітет навіть з урахуванням мутацій вірусу.

Перевагою вакцини «CoronaVac» є те, що вона міститься у флаконі-шприці для разового використання (одна доза). Виробник передбачив таке постачання, що забезпечує економію препарату (виключає імовірність невикористаних вчасно доз) та унеможливлює вплив «людського фактора» – неправильного підбору дози тощо.

Крім того, в Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience,   Comirnaty/Pfizer-BioNTech.
вакцинація, коронавірус

За темою:

  • Полтавщина отримала ще 1170 доз вакцини Pfizer-BioNTech
  • Цього тижня Полтавщина отримає близько 8 тисяч доз вакцини CoronaVac
  • У Полтаві знайшли нові штами коронавірусу – британський та південно-американський
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.