ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 30.08


На Полтавщину йде швидка електронна приватизація

Із вересня в області хочуть провести аукціони з приватизації державного майна. Процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів "Прозорро.Продажі".

 

Про це повідомили у Полтавській ОВА з посиланням на Департамент комунікацій та маркетингу ФДМУ.

"Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації.  Приватизація дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи та перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії", – йдеться у повідомленні.

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

На приватизацію буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об’єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.

Бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об’єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України у Полтавській області.

Перетворення непрацюючих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятиме відновленню бізнес-активності у регіоні. Чесна та прозора приватизація – доволі ефективний інструмент для досягнення цілей тривалого економічного зростання. 
 

приватизація, держмайно, аукціон, влада, ОВА

За темою:

  • На Полтавщині будуть оголошені аукціони з приватизації об'єктів держмайна
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.