ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 01.12


На Полтавщину повертається мандрівний Docudays UA 

Незважаючи на пандемію, місцевий Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA  в Кременчуці відбудеться - з 3-го по 12-те грудня.

 

  Переглянути фільми можна буде у «Просторі ідей» від ГО «Європейський клуб», що на вул. Софіївській, 36-б, а також в ГО «МИ», що вул. Івана Приходька, 119а

«Цьогорічна тема фестивалю «Повне одужання» присвячена праву людини на здоров’я. Сфокусуємося на роздумах про те, як пандемія змінила кожного/кожну з нас, наше суспільство, країну та світ. Заглибимося в проблеми системи охорони здоров’я, які оголила коронакриза, та будемо шукати шляхи до їхнього вирішення. Поговоримо про міфологію, що виникла через COVID-19, страхи, соціальну дистанцію, пристосування до нової реальності та про те, від яких прав людини довелося відмовитися в обмін на охорону здоров’я суспільства. А головне — як дійти до повного одужання?» - йдеться у повідомленні.

Програму показів можна переглянути за посиланням

 

Довідково:

ХVІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини в Кременчуці реалізується Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб».

Партнери фестивалю в Кременчуці:

Центральна міська бібліотека ім.М.Горького, Громадська організація «Ми», Міська дитяча бібліотека, м. Горішні Плавні, Простір Ідей.

Партнерами фестивалю в областях України є 43громадські організації та 434 кіноклуби медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному вебсайті Мандрівного фестивалю Docudays UA – travelling.docudays.ua.

Доступність на фестивалі

Ми прагнемо, аби документальне кіно та фестивальні покази були доступними для всіх.

Усі фільми мають адаптовані субтитри українською мовою (окрім програм DOCU/УКРАЇНА та DOCU/ДІТИ). Це субтитри зі спеціальними позначками, символами та додатковим текстом, які відображають звукову частину фільму і дозволяють людям з порушеннями слуху більше зануритись у атмосферу стрічки та стежити за їїзмістом.

Місія Мандрівного фестивалю

Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися талановите та актуальне документальне кіно з усього світу про права людини. Формуємо активну громадянську позицію та повагу до людської гідності. Підтримуємо розвиток українськоїкіноіндустрії.
Фестиваль – не політичний і не комерційний.

кіно, фестиваль

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.