18:36 06.09 1722
Бланки листків тимчасової непрацезданості (лікарняні листки) уже доставляють у регіони, і на Полтавщину зокрема. Тривалий час лікарняних бланків не було в наявності.
Полтавці після хвороб приносили на роботу тимчасові довідки, як підтвердження того, що вони не прогулювали роботу. Але "лікарняні" гроші за довідками ніхто не нараховував.
У МОЗі проблему з бланками пояснювали високою захворюваністю на грип та ГРВІ, через що медики банально використали бланки швидше, ніж це планували. До того ж, у червні МОЗ вимушено було перенести тендер на друк бюлетенів, бо на аукціон записався лише один учасник.
І тепер нарешті цю проблему вирішили.
Відправки бланків почалися 22-го серпня і "лікарняні" вже відправили в Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Полтавську, Тернопільську, Харківську, Чернівецьку та Чернігівську область та місто Київ.
Структурні підрозділи охорони здоров’я на місцях розподілять листки тимчасової непрацездатності в медичні заклади, сказано у повідомленні МОЗу.
У Полтаві відчули землетрус
14:30 02.02