ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 30.05


На Полтавщину завітав проект "Фотопрактики по всій Україні"

В рамках проекту "Фотопрактики по всій Україні" вихованці дитячої фотостудії "Фотомагія", що діє при Сєвєродонецькому дитячо-юнацькому комплексі «Юність» відвідали Решетилівщину та Новосанжарщину.

Проект, аналогів якому немає в Україні, передбачає практику юних фотографів у різних куточках країни. 
 

Керівник фотостудії і проекту Олена Нехаєва розповідає, що сама ідея народилася спонтанно з бажання розшити кругозір своїх вихованців, зацікавити їх мистецтвом фотографії. Першим містом стала Полтава, потім Львів, Маріуполь, Дніпро, Херсон... У кожній точці відпрацьовують окрему тему. У наших краях працюють над ракурсом фото. 
У Решетилівці гостям найбільше подобається наша мальовнича природа, свіже повітря, що пахне озоном і чистота та затишок у самому містечку. 
Заради вдалого кадру юні фотографи готові прокидатися із сонцем і спати по три години на добу.
- У вас такі чудові краєвиди, що дух перехоплюють – говорить Олена Нехаєва. – На порівняння з нашим промисловим краєм підприємств і териконів, у вас неймовірно красиві луки, поля, річки. 
Чимало вдалих кадрів юні фотографи зробили на Сухорабівській ГЕС, в урочищі «Стінка», в краєзнавчому музеї, народознавчій світлиці міської бібліотеки, в самому центрі Решетилівки. Позували для них і учасниці агенції моделей решетилівського художнього ліцею. 
Кращі фото, зроблені на Решетилівщині та Новосанжарщині, оформлять у фотовиставку, яка спочатку «проїде» Луганщиною, а вже потім можливо навіть завітає до Решетилівки. А вже по завершенню проекту буде велика експозиція в столиці. 
- Мистецтво фотографії – це дуже цікаво. – каже вихованка дитячої школи «Фотомагія» Олександра Ганускова. – Крім того, що ти отримуєш задоволення, фотографія відкриває чимало перспектив у майбутньому, бо нас уже сьогодні запрошують робити приватні фотозйомки, фіксувати певні святкування, тощо. 
- Фотографії, зроблені в Решетилівці, особливі, бо тут особлива природа –каже ще одна учасниця проекту Софія Решетило. – Я обожнюю макрофотографію і тут у вас є стільки можливостей для хороших фото. А ще у вас дуже привітні і відкриті люди. 
Загалом проект «Фото практики по всій Україні» проїде через 28 міст, які розкриє через об’єктив фотоапарата з найнесподіваніших ракурсів. а на майбутнє планує розшитими кордони і помандрувати у Польщу, Грузію та інші країни.

проект

За темою:

  • У Полтаві представили фотопроект "Віра. Сила. Любов"
  • Полтава побачить фотовиставку, яка руйнує стереотипи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.