ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 15.08


На полтавських пляжах рівень кишкової палички у 22 рази перевищує норму

Рівень кишкової палички у річці Ворскла на трьох пляжах Полтави перевищує норму. Якщо норма - 5 тисяч на літр води, то на всіх трьох — 110 тисяч, проте заборони на купання немає.

 

На трьох пляжах Полтави рівень кишкової палички перевищує норму, про це повідомив завідувач Полтавського відокремленого підрозділу державної установи "Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Володимир Овчаренко.

"Пляж біля залізничного мосту - там дві тисячі, вкладаємося у норму, на всіх інших - 110 тисяч — це пляжі "Плесо", Шевченківського і Київського району", - сказав Овчаренко. Таке підвищення норми кишкової палички фахівець пов’язує зі спекою та дощовою погодою.

"Кишкова паличка у цьому випадку є індикатором забруднення бактерій води, не тільки, можливо, кишковою паличкою, а й збудниками захворювань таких як дизентерія, холера, черевний тиф", - наголосив спеціаліст.

Щоб уникнути хвороб під час купання, фахівці радять воду із річок не ковтати та після купання у Ворсклі обов'язково приймати душ. Подробиці — в сюжеті журналістів ІРТ.

інфекція, пляж, небезпека, здоров'я

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.