ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 04.10


На Полтавському ГЗК виник скандал через "провал юристів"

На Полтавському ГЗК виник скандал. Провідним юристам пригрозили звільненням, якщо вони не знайдуть виходу із ситуації, в який опинився штаб Кременчуцького міського осередку партії "Європейська солідарність".

  Кременчуцька територіальна виборча комісія не зареєструвала списки кандидатів у депутати Кременчуцької міської ради від партії Європейська Солідарність, повідомляє Кremen.today.

Костянтин Жеваго обурився, адже причиною відмови в реєстрації стала погана підготовка заявки на реєстрацію в юридичному плані.

Документи кременчуцької Євросолідарності готувала саме юридична служба Полтавського ГЗК. 

У документах наплутали з датами виданих довіреностей  помічниці Жеваго Зінченко, яка подавала пакет документів на реєстрацію.

Також юристи забули надіслати повідомлення в ТВК перед проведенням партійної конференції. А головне – не подбали про достатню кількість своїх кандидатів для того, щоб забезпечити запасні варіанти на випадок нереєстрації когось зі списку.

У Жеваго назвали таку роботу юристів неприпустимою. І наказали будь-яким способом “вирішувати справу в судах”.

Наразі  юристам Жеваго в полтавському суді вдалося добитися того, що ТВК має розглянути питання реєстрації списків ЄС ще раз

Народний депутат України, член фракції «Європейськ солідарність» Микола Княжицький написав: тепер Кременчуцька ТВК має повторно розглянути документи, подані ЄС, та зареєструвати кандидатів у депутати, як того вимагає закон. Тепер ТВК не може прийняти рішення, яке повторює те, що було скасоване судом — така норма Виборчого кодексу.

 

Жеваго, суд, Євросолідарність

За темою:

  • Суд присяжних засудив вбивцю бабусі до довічного позбавлення волі
  • На Полтавщині за розбій судили трьох рецидивістів
  • Колишній поліцейський може отримати до шести років тюрми за продаж інформації
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.