ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 21.10


На полтавському летовищі планують збудувати вантажний термінал

Днями підписано меморандум про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством "Аеропорт-Полтава" та ТОВ "Амбрелла Груп". Мета документу - залучення інвесторів для будівництва нового терміналу.

Про це повідомили на сайті Полтавської ОДА.

Аеропорт повинен бути орієнтований не лише на пасажирів, а й на вантажні перевезення. Тому, для стратегічного розвитку летовища в цілому, новий вантажний термінал має стати важливим інфраструктурним об’єктом.

"Ми тільки за те, щоб наш інфраструктурний об’єкт розвивався і вийшов на самоокупність. Зацікавлені, щоб були і пасажирські, й вантажні перевезення. Щоб наш інфраструктурний об’єкт "Аеропорт-Полтава" заробляв гроші, сплачував податки й обслуговував населення. Впевнений, що ми в центрі України, дійсно, інфраструктурно цікаво розміщені. Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя поруч. Дивлячись на розвинені країни, ми розуміємо, що в кожному великому місті чи обласному центрі є аеропорт, і він потрібен. Адже авіація нині в пріоритеті розвитку будь-якого міста",

– зазначив т.в.о. голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Директор ПОКП "Аеропорт-Полтава" Володимир Окара наголосив, що будівництво вантажного термінала аеропорту створить можливість покращити логістику компаній як у полтавському регіоні, так і в сусідніх областях, які отримують вантажі аж у "Борисполі". Також додав, що територія для будівництва такого терміналу є.
 

аеропорт, термінал, туризм, аеропорт Полтава

За темою:

  • Зеленський пообіцяв: Полтавський аеропорт внесуть до програми "Великого будівництва"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.