ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:57 05.02


На посаду нового воєнкома області розглядають кандидатуру нинішнього в.о.

В.о. військового комісара Полтавської області Сергій Манжос прокоментував виданню Poltava365.com ситуацію із своїм можливим призначенням та майбутню реформу військкоматів.

Існує надійна інформація, що новим військовим комісаром Полтавського ОВК може бути полковник Сергій Манжос, який нині виконує обов'язки керівника. Оскільки ми не знаємо, коли саме Полтавщині чекати на нове призначення, кореспондент видання Poltava365.com запитала про це самого Сергія Вікторовича. Він лаконічно зазначив:

Я призначення не коментую. Це від мене не залежить.

Нагадаємо, полковник Борис Павлов в середині січня 2016 року був звільнений з посади військового комісара Полтавського ОВК через хворобу. До цього влітку 2014 року він опинився в епіцентрі скандалу, адже на його сторінці в соціальній мережі "Однокласники" активісти знайшли лайки пропутінських та сепаратистських матеріалів. У результаті СБУ порушило кримінальне провадження проти нього, а вже через місяць закрило, тому що не знайшлося доказів, що саме Борис Павлов заходив на свою сторінку, аби залишити там записи із антиукраїнським змістом.

Також Манжос прокоментував інформацію про реформування системи військкоматів, яку анонсував у грудні 2015 року начальник Генштабу Віктор Муженко:

У другому півріччі пілотний проект стартує в одному з 27-ми військкоматів Полтавської області. Але щось конкретне говорити про реформу можна буде з 1 січня 2017-го. Поки що чекаємо документів, наказів, які готові виконувати.

У січні 2016 року реформа військкоматів почалася в Одеській області з системи обліку мобілізаційного ресурсу, все необхідне програмне забезпечення для цього є. Спочатку в цьому регіоні, а потім в інших почне діяти єдиний реєстр військовозобов'язаних, який, серед іншого, дозволить ліквідувати корупцію, типу плати воєнкомам за "відкос від армії".

Анна СОЛТОВСЬКА

Манжос, військоммат, призначення, Павлов, війна, воєнком

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.