ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:48 15.07


На реконструкцію лубенського будинку культури приватна фірма отримає 90 мільйонів

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, згідно з результатами тендеру, замовив відновлення міського будинку культури в Лубнах приватній фірмі за майже 90 мільйонів гривень.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА 20 червня за результатами тендеру замовив ТОВ "Будівельна компанія "Iнекобуд" відновлення будинку культури в Лубнах за 88,56 млн гривень. Про це повідомляється у системі "Прозорро".

До кінця 2019 року нежитлову будівлю по вулиці Шевченка, 2/2 мають реконструювати під будинок культури. Зокрема, планується збільшити глядацьку залу до 800 місць, зберегти мозаїчне панно на фасаді, утеплити й оздобити стіни, оновити сквер перед будинком культури тощо. Гарантійний строк робіт становить десять років.

Підсумкові відомості ресурсів і кошториси у системі не опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет їх можливого завищення. Ціна угоди на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 88,66 млн гривень, інформують Наші гроші.

Конкурентами були полтавське ТОВ "Алексбуд" Олександра Кобченка і столичне ТОВ "Компанія-Ірбіс" Зіти Пшеничної. Друга фірма навіть оскаржила в АМКУ обрання "Інекобуду" переможцем, вважаючи, що в того замало працівників для такого обсягу робіт. Однак адмінколегія не задовольнила скаргу, бо тендерна документація не містила вимог щодо кількості працівників, а скаржник не довів неможливість належного виконання робіт.

Лубенський міський будинок культури з 1988 року експлуатувався без проведення капітального ремонту чи реконструкції. Внаслідок цього на даний час приміщення не використовується за призначенням і потребує повної реконструкції.

Осередок культури міста з 2007 року знаходиться в тимчасово облаштованому приміщенні.

влада, гроші, тендер, будівництво, реконструкція, культура, Лубни

За темою:

  • Ще вісім мільйонів з обласного бюджету пішли на потреби людей
  • Область підсилює контроль за використанням бюджетних коштів
  • У Кременчуці діти грали на гроші: до суду викликали їхніх батьків
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.