ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:43 27.12


На ремонт чотирьох обласних лікувальних закладів витратили більше 16 мільйонів гривень. ФОТО

В обласній дитячій лікарні - реанімобіль, реконструкція, в обласній лікарні - ремонт та енергопостачання, в онкодиспансері - ремонт відділення. На все пішло 16 мільйонів з бюджету. Журналістам показали результат.

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

Цього року заклади третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги отримали ресурси для ремонтів приміщень та закупівлі медичного обладнання. На капітальний ремонт з обласного бюджету виділили 16 млн 236,8 тисячі грн для проведення реконструкції та капітального ремонту в лікувально-профілактичних закладах обласного підпорядкування.

Так, в Полтавській обласній клінічній дитячій лікарні мають нове обладнання та провели ремонт. Зокрема, купили новий реанімобіль для виїзної неонатальної бригади. Введення в експлуатацію нового авто з транспортною системою і інкубатором, сучасним транспортним апаратом штучної вентиляції легень та моніторинговою апаратурою значно покращило якість надання допомоги новонародженим, умови їх транспортування, умови праці виїзної неонатальної бригади. Вартість автомобілю з сучасним обладнанням – 3 млн 320 тисяч грн. Також розпочато реконструкцію та переобладнання реанімаційного відділення з блоком для новонароджених, кисневого забезпечення. Вартість робіт склала 9 млн 582 тисячі грн, вартість обладнання – 6 млн 600 тисяч грн.

Ми маємо нову оснащену машину екстреної медичної допомоги класу С, яка повністю укомплектована новим обладнанням, що дозволяє транспортувати передчасно народжених немовлят на всій території держави. Крім того, проведено ремонт реанімаційного відділення та відділення інтенсивного вигодовування для недоношених дітей. Тепер матері, чиї діти перебувають на інтенсивному лікуванні, мають можливість знаходитися поруч зі своїми малюками. Вони не тільки доглядають за дітками, але й отримують консультаційну підтримку, з ними також працюють психологи та реабілітологи

– розповів Ігор Перогов, головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи та медичної допомоги матерям і дітям Департаменту охорони здоров'я.

У Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфосовського також провели ремонтні роботи та обладнали систему аварійного енергопостачання.

Ми відремонтували три дахи – терапевтичного корпусу, провізорської та дезкамери. Вони були в аварійному стані і потребували термінового ремонту. Наступним етапом буде косметичний ремонт в цих приміщеннях. Також замінили 70 вікон. Завдяки тому, що ми проводимо закупівлі в системі Прозорро, ми змогли зекономити кошти, що дало нам можливість замінити більшу кількість вікон, ніж планували спочатку. Також ми встановили та підключили генератор для хірургічного корпусу. Це дуже важливий крок, адже при відключенні електропостачання система живлення автоматично переходить на резервне електропостачання. Генератори дозволяють працювати в аварійних ситуаціях 17 годин безперебійного електропостачання

- розповів головний лікар ПОКЛ Григорій Оксак.

Із метою покращення лікування онкологічних хворих провели ремонт у відділенні променевої терапії обласного клінічного онкологічного диспансеру, зокрема в стаціонарному відділенні та кабінетах дистанційної променевої терапії. Вартість робіт склала 2 млн 500 тисяч грн.

Відділення променевої терапії складається зі стаціонарного відділення на 75 ліжок, яке знаходиться на другому поверсі, та відділення дистанційної променевої терапії в окремому блоці, де, власне, знаходяться апарати. Проведений косметичний ремонт, що значно покращило комфортність та якість лікування онкохворих

– прокоментував головний лікар Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру Орест Вовк.

медицина, ремонт, лікарня

За темою:

  • 3D-моделювання і алоостеопластика: у Полтаві провели унікальну операцію
  • Полтавка отримала інвалідизацію після "лікування" в клініці Шкіряка
  • Суд досліджує докази у справах фельдшерів щодо скасування доган
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.