ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:12 02.02


На ремонт санаторію з бюджету виділили 7.5 мільйона, але ремонт так і не зробили

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України в Полтавській області встановили факт розтрати понад 7.5 мільйонів гривень. На бюджетні гроші мали би зробити ремонт, але так і не зробили.

Працівники УЗЕ встановили, що посадові особи спеціалізованого санаторію при проведенні будівельних робіт з капітального ремонту ліфтів, реконструкції системи теплопостачання, а також при закупівлі медичного обладнання здійснили оплату на загальну суму понад 7.5 мільйонів гривень, виділених з бюджету.

Однак указані роботи фактично не виконані та обладнання не встановлено. Крім цього, як повідомляють у поліції, посадовці санаторію вносили фіктивні відомості до актів виконаних робіт. На підставі документів, на рахунки товариства перерахували бюджетні кошти.

У результаті таких дій посадових осіб, державі завдано збитків на суму понад 7.5 мільйонів гривень.

За вказаними фактами розпочато досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 191, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна, а за службове підроблення передбачене покарання у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Лесь ГАВРИЛОВ

ремонт, корупція, поліція, розтрата

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.