ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 13.03


На ремонт сесійної зали облради не вистачило 37 мільйонів. Додали ще 9

Департамент містобудування і архітектури ОДА уклав угоду додаткову на додаткові роботи з ремонту сесійної зали Полтавської обласної ради за понад 9 мільйонів гривень.

 

11 березня у Полтаві уклали договір на виконання додаткових робіт із ремонту з капітального ремонту сесійної зали Полтавської обласної ради. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель "Prozorro".

Замовником робіт є Департамент містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА. Угоду уклали з попереднім виконавцем, товариством з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОСФЕРА", адже роботи пов’язані з головним договором.

Вартість робіт становить 9 мільйонів 393 тисячі 910 гривень. 

Згідно з тендерною документацією, підрядник має виконати додаткові будівельні роботи, не зазначені в початковому проекті, повідомляє Полтавське ТБ. Підрядник має виконати роботи до 25 вересня 2019 року за умови повного фінансування.

Нагадаємо, 28 вересня з товариством з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОСФЕРА" підписали угоду на капітальний ремонт приміщення блоку конференц-залів Полтавської обласної ради. Вартість робіт тоді становила 37 650 358 гривень.

8 лютого 2019 року Департамент та підрядник підписали додаткову угоду на зменшення вартості робіт до 36 946 877 гривень.

влада, гроші, облрада, тендер, ремонт

За темою:

  • У Полтаві встановили другу дошку на честь Петлюри
  • У Полтаві таки провели сесію міськради
  • П'ятьом спортсменам призначили стипендії від міськради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.