ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 01.02


На Решетилівщині створили фруктовий сад і нові професії

Майже три роки назад виникла ідея посадити фруктовий сад на Решетилівщині. Директор місцевого аграрного ліцею Ніла Спільна підтримала ініціативу і тепер при ліцеї готуватимуть ще професії "Садовод" та "Овочівник".

На учбовому полі тоді  заклали один гектар саду  яблунь, груш, черешень у кількості 2300 шт. У жовтні 2016 року посадили ще два гектари ягідних культур: малини 4400 кущів та смородини 8097 кущів.

Цього року планують ще один гектар саду та завершення облаштування крапельного поливу усіх площ.

При закладенні саду виникла ідея ще й відкриття нових професій при ліцеї — "Садовод" та "Овочівник". На даний час такі професії дуже затребувані.

У керівників профільних с/г підприємств та фермерських господарств області виникають певні проблеми у доборі кваліфікованих робітничих кадрів, які б могли виконувати всі роботи з вирощування та догляду за плодовими, ягідними, виноградними і овочевими культурами, а закладений сад став основою для створення матеріально-технічної бази для відкриття цих професій.

Майже два роки кропіткої роботи, паперів, погоджень, поїздок і т.д. і ось: наприкінці січня комісія МОН України погодила  ліцензії на дві робітничі професії "Садовод" та "Овочівник".

Решетилівський аграрний ліцей, сад

За темою:

  • Подорожі у відрядженні: заступнику голови Полтавської облради вручили підозру
  • Хижняк тимчасово очолив обласне управління ДСНС
  • Полтавці почали весняну висадку дерев та кущів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.