ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:14 04.02


На розчищення дахів від бурульок та брил виділили 74 тисячі з бюджету

38 депутатів міської ради проголосували за виділення із резервного фонду бюджету 74 тисячі гривень двом комунальним установам, які мають вишки, аби розчистити від снігу та бурульок 95 п'ятиповерхівок.

На сьогоднішньому засіданні сесії міської ради депутат Олександр Шамота виступив із проектом рішення щодо виділення 32 тисяч гривень КП "Міськсвітло" та 42 тисяч гривень КП "Декоративні культури" із резервного фонду бюджету, аби їхні працівники могли швидко очистити дахи 95-ти будинків, з яких на голови перехожим можуть впасти небезпечні снігові брили або бурулі.

Дивіться, одна година роботи комунальної вишки коштує 220 гривень, а приватної – близько 600. Якщо працюватимуть п'ять одиниць такої техніки, то за тиждень всі небезпечні покрівлі будуть очищені,

- прокоментував рішення депутатів Олександр Шамота виданню Poltava365.com.

Тим часом мер Полтави Олександр Мамай вважає, що дві смерті від снігових брил, які впали на голову людям у нашому місті, – це трагічна випадковість:

В усіх містах України є сніг на дахах. Але на нас якась напасть прийшла – загинули дві жінки, але вони не були мешканками Полтави. 69-річна жінка була із Диканьки, а 22-річна дівчина – із Глобинського району. Дуже прикро... Будемо намагатися виправлятися і боротися із цим стихійним лихом.

Крім того, Олександр Мамай зазначив, що небезпеку для перехожих становлять тільки п'ятиповерхівки через конструкцію їхніх дахів. На відміну від дев'ятиповерхівок, вони не мають захисних парапетів по периметру.

Нагадаємо, ЖЕО №2 склав перелік із 95-ти будинків, які можуть становити небезпеку через падіння з них снігових брил. А заступник мера Юрій Кропивка зазначив, що "жінки загинули через власне недбальство".

Анна СОЛТОВСЬКА

бурульки, негода, сніг, ЖЕО 2, інспекція, Мамай, Шамота

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.