ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 21.01


На розгляд міськради надійшла петиція про зупинку між Центром і Сінною

Між зупинками "Головпоштамт" та "Сінна" відстань близько кілометра, тоді як за правилами між зупинками має бути не більше 600 метрів. Полтавці подали петицію з вимогою створити додаткову зупинку.

На сайті міської ради зареєстрована петиція з вимогою облаштувати додаткову зупинку на вулиці Жовтневій між Центром та Сінною. Петицію зареєстрував Журбенко Ігор Сергійович 23 листопада минулого року. У тексті пояснюється:

Витяг з "Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту": 3.4. У межах забудови відстань між зупинками на маршрутах, транспортні засоби яких працюють у звичайному режимі, повинна становити 400-600 м в експресному режимі і на маршрутах швидкісного трамвая - 800-1200 м.

Відстань від Сінної до Головпоштамту дорівнює 1000 м, що є більш ніж в два рази більше зазначеної в законі відстані.

Ця петиція набрала 296 підписів за необхідних 250 і поступила на розгляд міськвиконкому. Однак рішення щодо неї не прийнято. У коментарі зазначено:

Для забезпечення ґрунтовного та всебічного розгляду відповідної петиції міським головою було надано доручення про її розгляд на засіданнях постійних комісій міської ради. Нажаль, на даний момент неможливо розглянути дану петицію в зв’язку з відсутністю рішення сесії міської ради сьомого скликання про створення постійних комісій міської ради. Після затвердження складу постійних комісій сьомого скликання петиція буде передана на їх розгляд для подальшого прийняття рішення.

Нагадаємо, раніше в своїх петиціях полтавці вимагали повернути назви на павільйони нових зупинок, а також перейменувати Першотравневий провулок на провулок Андрія Кузьменка.

Лесь ГАВРИЛОВ

петиція, міська рада, міськрада, зупинки, звернення

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.