ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:15 11.09


На розвиток Більського городища виділять 14 мільйонів гривень

Історико-культурний заповідник "Більськ" зроблять популярним туристичним місцем в Україні. Про популяризацію історичного місця йшлося на черговій апаратній нараді в Полтавській ОДА.

 В обласну програму підтримки цього туристичного комплексу на найближчі 5 років заклали 14 млн гривень. На ці кошти, зокрема, планують звести музей під відкритим небом та покращити місцеву інфраструктуру.

Документ мають винести на розгляд депутатів на черговій сесії обласної ради.

Начальник Управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій розповів, що територія Більського городища, де колись розташовувалося скіфське поселення Гелон, має площу 4800 га.

Примітні і фортифікаційні споруди Більського городища, зокрема, вали висотою в 7 метрів та рови глибиною в 9 метрів.

На території історико-культурного заповідника щороку знаходять унікальні артефакти, повідомила прес-служба Полтавської ОДА. 

Нині заповідник налічує близько 11,5 тисяч експонатів, але вони демонструються, зокрема, у Полтавському краєзнавчому музеї і у Харкові.

Крім того, на території Більського городища діє міжнародна літня археологічна школа, а на основі тутешніх знахідок регулярно друкуються фахові видання. Також у заповіднику постійно проводять екскурсії, під час яких можна поринути у дух скіфських часів.

 

 

Більськ, туризм, Гелон, археологія, підтримка

За темою:

  • У Полтаві презентують наукові видання про Більськ
  • У Харкові презентували знахідки полтавських археологів. ВІДЕО
  • На базі Більського городища збудують історичний музей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.