ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 11.05


На Семенівщині стартував еко-фестиваль

У Семенівському районі на території Криворудського дендропарку 11 травня стратував Всеукраїнський еко-фестиваль “Лель”. Цьогоріч мистецька еко-толока "Лель" відбувається вдесяте.

Ювілейний фестиваль триватиме два дні: 11 та 12 травня, повідомляють Новини Полтавщини.

Творчі колективи та сольні виконавці змагатимуться номінаціях: краща естрадна пісня; краща авторська пісня; краща народна пісня; краще акапельне виконання пісні; краще декламування авторського вірша. Також визначать кращий весільний рушник та кращий виріб серед майстрів народної творчості.

Головна умова фестивалю – твори повинні відповідати девізу фестивалю «З любов`ю до природи, з любов`ю до України» та звучати українською мовою.

Для гостей свята обіцяють не лише задоволення від прослуховування живої української музики, віршів, споглядання майстерних виробів, а й передбачені частування польовою кашею.

  Фестиваль “Лель” започаткував фермер-ентузіаст із хутора Василяки Семенівського району, зараз депутат Полтавської обласної ради Володимир Ярошенко. Його мета – привернути увагу до мальовничої, але дещо занедбаної тоді місцевості — Криворудського дендропарку. Вже за рік фестиваль мав статус обласного, а незабаром вийшов на всеукраїнський рівень.

Еко-фестиваль, Лель, Семенівка

За темою:

  • Черговий "Meridian Poltava" відбудеться на початку червня
  • Полтавців запрошують на обласний фестиваль вертепів
  • Полтавці можуть підготувати вірша до "Листоверту"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.