12:00 22.08 1075
Навчання в умовах пандемії: ризики, складнощі та завдання. Це і стало предметом обговорення серпневої конференції освітян. Підбили підсумки 2019-20 навчального року та спрогнозували основні завдання на 2021 рік.
Цьогоріч конференція відбулась в онлайн-режимі. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов зазначив, що під час нового навчального року варто звертати увагу передусім на безпеку, щоб 1 вересня всі діти пішли до школи, до вищих навчальних закладів, і не дистанційно, а очно. Зробити все реальне і принципово підходити до дотримання санітарних вимог.
Цьогоріч на Полтавщині продовжуватимуть навчання 135 тисяч школярів. А до перших класів зарахували 13,8 тисяч першокласників. Незабаром на Полтавщину приїдуть 15 нових шкільних автобусів для підвозу учнів до шкіл у районах.
Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська додала: організувати освітній процес в умовах пандемії можливо, але це потребує чималих зусиль. Дистанційне навчання, протиепідемічні заходи, відміна ДПА, ЗНО в умовах адаптивного карантину – перед освітянами цьогоріч вперше постали виклики такого масштабу.
Але все вдалося завдяки комунікації та плануванню, яке продовжується і наразі, повідомляє ТК «Центральний»
Ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Микола Степаненко зазначив: у їх закладі створили лабораторію інноваційних освітніх рішень, де навчають молодих вчителів для роботи в Новій українській школі. В університеті почали готувати студентів за спеціальністю «Електронне навчання», щоб майбутні викладачі були готові до викликів навчання. Розробили й освітні програми для підвищення кваліфікації педагогічних працівників для дистанційного навчання. Цього в курсі педагогіки вони не вивчали, у курсі фахових методик також не знайомилися, тому ми готові надати цю освітню послугу.
Полтавку судитимуть за шахрайство
17:00 16.04