ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 28.02


На сесії міськради Полтави розглянули майже сотню питань

94 питання вирішили розглянути депутати Полтавської міської ради на сесії протягом 28 лютого. Були присутні 30 депутатів міської ради Полтави із наявних 42.

Так, вуличних котів визнали частиною екосистеми Полтави. Таке рішення ухвалили 29 депутатів на сесії міської ради. Згідно із проектом рішення, це зробили для захисту тварин від жорстокого поводження та для гуманного ставлення до них. Тепер коти можуть вільно жити у підвалах та горищах.

Потім на сесії міської ради у Полтаві депутати затвердили передачу трьох спеціалізованих машин для полтавського «КАТП-1628». У власність прийняли два сміттєвози та вакуумну асенізаційну машину.  Цю техніку придбали 2019 року за рахунок грошей фонду охорони навколишнього природного середовища.

  На сесії міської ради також збільшили статутний капітал полтавського «КАТП-1628». Додатково комунальному підприємству надали майже 9,5 мільйонів гривень за рахунок грошей із міського бюджету. Новий статутний капітал затвердили у розмірі майже 87 мільйонів гривень.  

 Депутати міської ради збільшили статутний капітал комунального підприємства «Полтаваелектроавтотранс» на понад 25 мільйонів гривень за рахунок міського бюджету. Новий статутний капітал підприємства складає майже 42 мільйони гривень.

Депутати Полтавської міськради ухвалили зміни до міського бюджету–2020. Це рішення підтримали 27 обранців. Згідно із ним, бюджет дофінансували за рахунок грошей, не використаних 2019, а також дотацій із інших бюджетів. Крім іншого, отримали трансфер із бюджетів Машівської райради та Машівської ОТГ – це 300 тисяч гривень. Ці гроші – за надання медичних послуг вагітним, породіллям та новонародженим, що проживають на території Машівського району. Нагадаю, бюджет Полтави депутати одноголосно затвердили 20 грудня 2019. Загальний його обсяг – це 3 мільярди 88 мільйонів видатків та 3 мільярди 94 мільйони гривень доходів.

Питання із порядку денного стосуються змін до показників міського бюджету, збільшення статутних капіталів комунальних підприємств, затвердження нових міських програм та порядку присудження премій місцевим спортсменам, науковцям та літераторам. Нагадаю, попередня сесія міської ради була бюджетною. Вона відбулася понад 2 місяці тому – 20 грудня 2019. Тоді депутати одноголосно затвердили бюджет міста.

Загальний його обсяг – це 3 мільярди 88 мільйонів видатків та 3 мільярди 94 мільйони гривень доходів.

сесія міськради

За темою:

  • У Полтаві вирішили провести позачергову сесію міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.