17:30 13.10 684
На засіданні позачергової сесії 13 жовтня депутати Полтавської міської ради затвердили місцеву цільову програму «Полтавський спротив» у новій редакції.
Від військових надійшов запит придбати майно, повідомив директор міського департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Сириця.
«Звернулися до нас Полтавський районний ТЦК та СП, Полтавський обласний терцентр комлектування, об’єднаний терцентр комлектування та понад 6 військових частин з проханням придбати майно, — зазначив Сергій Сириця.
— Також до нас військовий шпиталь звернувся за необхідним».
«На попередній сесії ми затвердили нову програму „Полтавський спротив“, яка не має грифу „ДСК“, відповідно закупівлі у нас тепер відбуваються через програму, в тому числі „Prozorro“. Для того, щоб вона розпочала активну роботу ми отримали всі листи. Зараз поки що це перша частина їх — близько 17 листів станом на вчорашній вечір було від командувань різних військових частин. Наразі ми маємо внести їхні потреби в програму, яка всім була розіслана», — зауважила очільниця міста Катерина Ямщикова.
Програму в новій редакції на сесійному засіданні 13 жовтня підтримали 32-ма голосами «за».
Згідно з додатком до рішення, орієнтовний обсяг фінансування програми — 22 мільйони 41 тисяча гривень, повідомляє ІРТ.
Минулого тижня у Полтаві народилося 45 малюків
11:00 07.06
На Полтавщині створюють нові ботанічні зони
13:00 07.06