ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 20.07


На сесії Полтавської облради розподілили залишки коштів та оголосили перерву

19 липня після 6-годинної роботи, голова Полтавської обласної ради оголосив перерву у пленарному засіданні двадцять шостої сесії облради сьомого скликання. Дату його проведення повідомлять згодом.

Засідання провели в оновленому залі, який реконструювали за 44 млн грн.

На пленарному засіданні депутати затвердили внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік за рахунок залишків бюджетних коштів на початок року, трансфертів з державного та місцевих бюджетів, перерозподілу бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів обласного бюджету.

Для забезпечення нагальних потреб установ і закладів обласного значення, реалізації заходів обласних програм, формування бюджету розвитку обласна рада додатково спрямувала понад 100 млн грн, повідомили у Полтавській облраді.

Виділено фінансові ресурси для будівництва, реконструкції, капітального ремонту та термомодернізації об’єктів обласної комунальної власності, проведення поточних та капітальних ремонтів обласних закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, придбання спеціалізованих автомобілів, мікроавтобусів, технічних засобів реабілітації для обласних закладів соціального захисту, проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту тощо.

Коментуючи результати засідання, голова обласної ради Олександр Біленький зазначив результативність роботи депутатів.

Депутати відкинули всі свої політичні амбіції, адже в залі були кандидати в народні депутати України. Багато хто пожертвував своїм часом, щоб забезпечити прийняття важливих питань розвитку області. Зокрема тих, які стосувалися внесення змін до обласного бюджету.

- сказав він.

Решту питань порядку денного розглянуть на наступному пленарному засіданні.

 

сесія, облрада, зал, бюджет

За темою:

  • Сесію Полтавської облради планують провести у жовтні
  • Полтавські депутати перерозподіляють бюджет та землі
  • 28 серпня відбудеться чергова сесія облради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.