ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 13.04


На сесії за рік відзвітували керівники Полтавщини

12 квітня у Лохвиці на виїзній сесії облради депутати розглянули майже 100 питань щодо роботи освітніх, медичних закладів, внесення змін до бюджету. А можновладці - відзвітували за минулий рік.

 Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської обради Олександр Біленький підготували відеозвіт, в якому розповіли про відновлення доріг, ремонт шкіл та лікарень, будівництво ЦНАПів та спортивних майданчиків і т.д.

На Полтавщині створено 43 ОТГ, 5 з яких увійшли в 30-ку найкращих по фінансовій спроможності України, — розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Наймасштабнішим проектом стало будівництво сучасного кардіологічного центру та відділення інформаційної кардіології і реабілітації на 140 місць.

Минулого року було закінчено будівництво Центру екстреної допомоги та медицини катастроф. Також було введено в експлуатацію гуртожиток сімейного типу на 100 родин по вулиці Шевченка у Полтаві. 

У 2017-му році ми реалізували «Бюджет участі». Полтавська область однією з перших в Україні запровадила обласний конкурс розвитку територіальних громад. Тільки в 2017-му році в конкурсі взяло участь 86 проектів з 24-х районів, — повідомив голова Полтавської облради Олександр Біленький.

влада, звіт

За темою:

  • Місцевим радам дозволили фінансувати військові підрозділи та голосувати дистанційно
  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • На Полтавщині чули звуки вибухів під час тривоги
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.