ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 17.02

P


На що звернути увагу при виборі весільних бокалів

 

Вони зберігаються в щасливій родині роками і нагадують про щасливу подію. Вони іскряться в світлі софітів під час фотосесії. Вони заспокоюють хвилювання перших хвилин нового життя своєї прохолодою і бездоганною формою. Як вибрати кращі келихи на весілля на Мир Посуды?

Запасні келихи

Професійні івент-агентства попереджають молодят: завжди майте під рукою запасну пару. Тонке скло і кришталь дуже тендітні. Щоб не зіпсувати свято, один із близьких друзів або представник організатора свята весь час тримає напоготові футляр із запасною парою. Бажано мати 3 пари однакових келихів, або приготувати різні пари для всіх локацій.

Коли будуть потрібні келихи:
 — одразу після урочистої церемонії розпису - в РАГС або на виїзній церемонії;
 — під час виїзної фотосесії і традиційної прогулянки молодят;
 — для фотосесії в студії;
 — на початку бенкету - при зустрічі гостей;
 — під час бенкету.

Форма

Тематичні весілля, офіційний колір церемонії, гармонійне поєднання декору келиха з відтінком сукні нареченої і краваткою нареченого - важливі критерії вибору весільного посуду. Традиційно для церемонії використовують чотири варіанти форми келихів для шампанського.

Флюте, чи флейта — вузький високий келих із прямими стінками на довгій тонкій ніжці. Завдяки формі і тонким прозорим стінок можна довго милуватися гейзером із бульбашок газу.

Тюльпан — високий вузький келих, в якому стінки звужуються у верхній частині. Це уповільнює виділення газу з Просекко, брюту та рожевих видів шампанського;

Бутон, що розпускається — виглядає нестандартно, стильно, допомагає пити шампанське, не сильно закидаючи голову.

Кубок — коротка ніжка і дуже широка чаша, зазвичай використовується для Asti Spumante та в декоративних пірамідах на банкетах. Чудово доповнює тематичні весілля в стилі середньовіччя, Венеції або Чикаго.

При виборі святкового посуду зверніть увагу на ширину підстави і форму ніжки: саме вони забезпечують стійкість порожнього і наповненого келиха.

Декор

Келихи молодят повинні відрізнятися від келихів гостей, але не мають бути перевантаженими зайвими елементами: широкими стрічками, стразами, бісером чи мереживом. Зверніть увагу на тонке гравіювання кришталевого скла чеської компанії Cristallin, британського бренду Creative Tops, благородну позолоту чеської компанії Crystalex. Стильно виглядає часткова позолота або срібне напилення, рельєфний візерунок, майстерне гравірування.

посуд, келих, свято

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.