ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 17.07


На Шишаччині планують відкрити музей-садибу видатного режисера

У Яреськах місцеві мешканці ініціювали відкриття музею на честь відомого кінорежисера Олександра Довженка, якій понад десять років прожив на Полтавщині.

Місцеві мешканці розповіли працівникам Департаменту культури Полтавської ОДА,  що в Яреськах пустує садиба, збудована на місці народного театру Трощинського, де колись бував сам Микола Гоголь, а його батько грав ролі в різних постановах, йдеться на офіційному сайті Полтавської ОДА.

Саме цю будівлю планують облаштувати під музей на честь кінорежисера Олександра Довженка і перенести туди його речі: друкарську машинку, солом’яний бриль та інші. Зараз особисті речі кінорежисера зберігаються у народному музеї, що займає одну з кімнат у дитячому садочку.

Працівники Департаменту культури і туризму облдержадміністрації провели виїзне обстеження потенційного об’єкта культурної спадщини та організації просвітницького маршруту, присвяченого Олександру Довженку, в селі Яреськи Шишацького району.


Культурологи оглянули не лише садибу, а й інші об'єкти, які можна буде включити до туристичного маршруту, присвяченого видатному кінорежисеру. Також у планах – зробити цей маршрут офіційним: створити інформаційний стенд і розвісити таблички на кожному об'єкті.

туризм, музей, Олександр Довженко, кінорежисер

За темою:

  • У Полтаві відбудеться акція "Школяр у музеї"
  • У Чорнухах розвиватимуть туристичні маршрути
  • Завдяки киянці полтавське село прославилося на весь світ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.