ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 13.02


На шість черг: в області затвердили новий графік відключення електроенергії

Завтра, 14 лютого, на Полтавщині планують провести режимні виміри електричних навантажень. У день проведення замірів відключень електроенергії не застосовуватимуть, отже всі споживачі області будуть зі світлом.

 

Про це повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики обласної військової адміністрації Едуард Рева під час апаратної наради 13 лютого.

"Це день, коли вимірюється, скільки споживачі всієї області споживають електроенергії. Це буде показник, який потім піде в основу наших підрахунків скільки для нас надавати лімітів", – розповів він.

Якщо виникнуть аварії і доведеться застосовувати відключення електроенергії, то проведення замірів перенесуть на інший день. А з 14 лютого почнуть діяти нові графіки погодинних відключень на шість черг. Відключати електроенергію зможуть навіть у тих споживачів, яких це досі не стосувалось.

"Адміністрацією відпрацьовані нові графіки. Вони затверджені. Планується, якщо 14-го не буде застосований режимний день, то графік погодинних відключень уже будуть нові. До нового графіку на 6 черг залучено 90,5% споживачів. Кожна черга складатиме близько 72 МВт – це 15% від кількості споживачів. Будьте уважними. Хтось звик, що у нього ніколи не відключали, тепер можуть бути відключення", – повідомив Рева.

За словами начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, з новим графіком відключень електроенергії збільшиться час, коли у споживачів буде світло. Це, на його думку, покращить ситуацію.

"У нас були три черги, приблизно 140-150 МВт кожна черга. Вони вимикались на дві години. Зараз зроблені нові черги по 70-80 МВт. Це надасть змогу тоді коли ми вимикали дві черги, а потреба була не невелику кількість вимкнення споживачів, то зараз ми зможемо чергувати і не мати таких проблем, які були раніше. Тобто, більша кількість споживачів зможе отримувати електричну енергію. Впевнений, що це покращить ситуацію. Найголовніше, збільшить час, коли у людей є електрична енергія, світло", – зазначив Лунін.

На сайті "Полтаваобленерго" вже оприлюднили графік розподілу споживачів на шість черг.

світло, електопостачання, ліміт, Полтаваобленерго, війна, влада

За темою:

  • На Полтавщині застосують графік погодинних відключень електроенергії
  • Попри війну Полтава знов освітлюється у вечірній час
  • На Полтавщині частково відновлять вуличне освітлення
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.