ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:46 29.03


На комісії облради запропонували виділити 144 тисячі на спортивні костюми для депутатів

Для закупівлі спортивних костюмів для участі в спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад, з обласного бюджету пропонують виділити 144 тисячі гривень.

Це питання обговорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації В`ячеслав Тягло представив проект Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Полтавської області на 2017 рік, який складено з урахуванням пропозицій обласних громадських організацій — федерацій із видів спорту. До проекту включено 766 заходів із олімпійських видів спорту та 343 – з неолімпійських, у тому числі 12 фізкультурно-оздоровчих та масових заходів. Для забезпечення заходів потрібно 8 млн 130 тисяч грн. У зв’язку з тим, що цьогоріч зросли витрати на проїзд та проживання спортсменів для участі у змаганнях, дефіцит бюджету на проведення заходів становить 1,7 млн грн – із олімпійських видів спорту та 900 тисяч — із неолімпійських та загально-масових видів спорту.

Голова комісії, депутат Олександр Алексюк запропонував рекомендувати Департаменту фінансів облдержадміністрації розглянути питання про виділення управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації додаткових коштів на проведення заходів: 1,7 млн грн – із олімпійських видів спорту та 900 тисяч – із неолімпійських та загально-масових видів спорту. Депутати підтримали його пропозицію, пишуть "Новини Полтавщини".

Також було запропоновано виділити 144 тисячі гривень на спортивні костюми для команди Полтавщини для участі у спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад. Це питання винесуть та розглянуть на черговому засіданні сесії обласної ради.

гроші, влада, бюджет, витрати, костюми, спорт

За темою:

  • Цьогоріч на Полтавщині вже зібрали майже три мільярди ПДВ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.