ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:56 06.06


На стадіоні "Ворскла" готують нову систему освітлення, турнікети та приміщення для роботи медійників

На стадіоні імені Олексія Бутовського у Полтаві розпочалися підготовчі та ремонтні роботи - арену готують до матчів серйозного європейського рівня - у другій половині вересня тут планують зустріти Лігу Європи.


Найбільш масштабні роботи — це встановлення турнікетів для найбільш ефективного контролю пропускної системи на арену, модернізація освітлення — повна заміна нині існуючих ламп на сучасні енергозберігаючі, облаштування спеціальних місць для людей із особливими потребами тощо, повідомляє прес-служба ФК "Ворскла".

Наразі ж узялися за "косметику". Зранку прибирають всередині чаші, довкілля, і сміття, як не дивно, вистачає, аби з ним повозитися доброму десятку працівників. Стійкими до різних температурних умов будівельними сумішами впорядковують застарілу штукатурку.

В офісній частині стадіону триває перепланування деяких приміщень, знову ж таки — на виконання рекомендацій вимогливих інспекторів УЄФА. Чимало зауважень, зокрема, стосується створення умов для роботи медійників. Незабаром на арені має з’явитися окрема кімната, де свою роботу до, під час гри та після матчу зможуть виконувати представники ЗМІ.

ремонт, оновлення, модернізація, стадіон, ФК Ворскла, Ліга Європи

За темою:

  • У Кременчуці планують реконструювати стадіон "Кредмаш"
  • Історію досягнень спортсменів Полтавщини зібрали у музеї спорту
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.