ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:23 21.04


"На тебе чекають вдома". Програма, що повертає людей до життя

СБУ в рамках спеціальної Програми "На тебе чекають вдома" здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у збройних формуваннях так званих ДНР/ЛНР.

Програмою скористалися вже понад 200 наших співвітчизників, частина з яких нині проживає на Полтавщині.

"На тебе чекають вдома" — Програма СБУ, яка передбачає повернення на підконтрольну Україні територію громадян України, які добровільно відмовились від участі в терористичних організаціях ДНР/ЛНР. Програма діє в рамках законодавства України. За повідомленням прес-центру СБУ, вона поширюється на осіб, які готові добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України, і не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах.

Головні питання про Програму:
 
1. На кого поширюється дія Програми?
Вона поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в діяльності терористичних груп та НЗФ, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях, нападах на підприємства, установи, організації та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розкритті злочинів, вчинених у зв'язку із створенням або діяльністю такої групи чи формування, та припиненні їх діяльності.

2. На якій підставі учасники Програми звільняються від кримінальної відповідальності?
Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань «ДНР/ЛНР» передбачені частиною 2 статті 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), частиною 6 статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та іншими статтями Кримінального кодексу України.
 
3. Як стати учасником Програми?
Необхідно звернутись до співробітників СБ України безпосередньо або через родичів, знайомих за допомогою одного із доступних засобів зв’язку.
 
4. Що потрібно знати бажаючим скористатися Програмою для того, щоб забезпечити особисту безпеку?
Останнім часом Службою безпеки України фіксуються факти активної протидії в реалізації Програми з боку ДНР/ЛНР і пов'язаних з ними спецслужб. Ними проводяться спеціальні технічні заходи, що дозволяють протягом короткого часу ідентифікувати місце розташування і особистість людини, що телефонує на номери телефонів довіри СБ України.

Якщо ви перебуваєте на непідконтрольній Україні території, в тому числі на території Росії, в інтересах вашої безпеки категорично не рекомендуємо телефонувати на номери телефонів, що зазначені в поширених раніше оголошеннях, листівках та інших матеріалах. Для безпечного зв'язку з представником Програми використовуйте електронну пошту doroga.mira.sbu@gmail.com або можливість безпосередньо звернутися в СБУ через людину, якій ви довіряєте на підконтрольній Україні території.

Проте, зазначені раніше номери телефонів залишаються активними і можуть використовуватися в разі перебування абонента на підконтрольній Україні території. Під час телефонної розмови за цими номерами не можна оголошувати інформацію, що дозволяє точно ідентифікувати особу людини, що знаходиться на непідконтрольній Україні території, а саме: прізвище, позивний, посаду в конкретному НЗФ, адресу перебування або адресу реєстрації і т.д.

 

 

СБУ, програма, повернення

За темою:

  • Під Полтавою чоловіка вкусила змія
  • Полтавців попередили про надзвичайну пожежну небезпеку
  • На автотрасі під Полтавою встановили сотню LED-ліхтарів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.