ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 26.01


На території Полтави хочуть встановити малу теплоелектростанцію

У Полтаві на засіданні архітектурно-містобудівної ради розглянули проект детального плану територій кварталу, обмеженого вулицями Енергетичної та Ковалівської у Затуринському промвузлі.

Тут хочуть встановити малу теплоелектростанцію , яка функціонуватиме  завдяки альтернативним джерелам енергії, таким як тріски, насіння та солома.

Як повідомляє прес-служба Полтавської міськради, замовником детального плану територій виступило управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому.

 Фахівці зазначили, що такий передовий з точки зору енергетики і екології об'єкт потрібен місту, а його розміщення не суперечить чинній містобудівній документації та генеральному плану.

Проект детального плану територій кварталу обмеженого вулицями Енергетичної та Ковалівської у Затуринському промвузлі був рекомендований для подальшої роботи.

Розглянули під час засіданні і проект детального плану територій обмеженої вулицями Великотирновською, Київським шосе та існуючими проїздами.

Проектування велося відповідно до рішення сесії міської ради від 24 березня 2017 року. Територія проектування межує з трасою Київ-Харків-Довжанський, вулицями загальноміського значення та кварталами садибної забудови.

Після розгляду та обговорення проекту детального плану територій, рішенням містобудівної ради його було підтримано.

ТЕЦ, будівництво, проект

За темою:

  • У Полтаві відбудеться сенсаційна вистава "Ресторан "Україна"
  • У Полтаві відкрили виставку робіт загиблого героя війни
  • Леонід Биков: полтавський слід. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.